3 minuten
Maaike Kruijsen
Mijn naam is Maaike Kruijsen, ik ben HSP coach en begeleid hoogsensitieve mensen (HSP) naar een fijn & ontspannen leven. ♥
Ik deel handige tips en informatie over hoogsensitiviteit op deze website en via social media.
6 Reacties
Voor mij is nr 4 de meest belangrijke. Ik zit nogal eens vast, omdat bepaalde gebeurtenissen mij zó hebben overweldigd, of dat het alleen-zijn mij teveel vasthoudt. Dan heb ik tijd en andere ruimte nodig om weer in balans te komen. Soms zoek ik wel mensen op om mij heen, maar meer om ervan te genieten, niet erdoor meegenomen te worden, omdat ik eenmaal geen groepsmens maar eenling ben. En eenmaal in de rust en stilte, kan mijn innerlijk zich goed ontspannen, zodat ik in mijn dagboek kan schrijven, een gedicht- haiku, rondeel- maak. Maar soms ben ik ahw gebonden aan huis, om bezig te zijn met mijn kalligrafie.
Mooi Gerard! Dank je wel voor het delen van je ervaring.
Dankjewel, Maaike voor deze 10 zelfzorgtips. Heel fijn om te ontdekken dat dit precies is wat een (HSP) mens nodig heeft.
Graag gedaan Ria.
Heel goede tips! Spot on!
Bedankt voor je reactie Anoniem!